Mad Cow Martha 2

Mad Cow Martha 2 1.4

Szalona krowa Marta daje czadu na trampolinie

Darmowa Mad Cow Martha 2 to gra zręcznościowa stanowiąca dalszy ciąg przygód bohaterki Mad Cow Martha. Po wyczynach na huśtawce Szalona krowa Marta podchodzi do skoków na trampolinie. Zobacz pełny opis

Zalety

  • Bardzo wciąga
  • Można szybko opanować zasady

Wady

  • Grafika nie olśniewa
Więcej

Bardzo dobry
8

Darmowa Mad Cow Martha 2 to gra zręcznościowa stanowiąca dalszy ciąg przygód bohaterki Mad Cow Martha. Po wyczynach na huśtawce Szalona krowa Marta podchodzi do skoków na trampolinie.

W Mad Cow Martha 2 twoim zadaniem jest sterowanie krową, tak aby odbijała się od trampoliny. Dodatkowo należy wykonywać figury akrobatyczne w powietrzu używając numerycznej klawiatury telefonu. Program objaśnia jakie klawisze trzeba przycisnąć aby uzyskać daną akrobację. Im szybciej wypełnisz zadanie, tym więcej punktów uzyskasz. Samo odbijanie się nic nie wnosi, marnujesz tylko energię.

Kolejne Mad Cow Martha 2 etapy przynoszą nowe wyzwania, łapanie jabłek lub wyczynowe robienie piruetów. Gra okazuje się oryginalna i wcale się nie nudzi. Nie jest też taka łatwa jak się może wydawać - trudno wpisać się na czołówkę listy wyników - najlepsze wyniki pobierane są z Internetu.

Darmowa gra zręcznościowa Mad Cow Martha 2 to sterowanie krową skaczącą na trampolinie. Dzięki coraz to nowym zadaniom gra wciąga i bawi małych i dużych.

Mad Cow Martha 2

Download

Mad Cow Martha 2 1.4

Opinie użytkowników o Mad Cow Martha 2

  • fydka=)

    według fydka=)

    "problem z uruchomieniem"

    gra ściąga się jako pierwsza część, gdyż nawet po zmianie nazwy przy instalacji na telefonie wyświetla się wersja 1.4...   Więcej.